RYCHLÝ KONTAKT

 Tel.: 731 499 942

  od 8:00 - 15:00 hod.

E-mail: info@pkpr.cz

NÁŠ E-SHOP:

Otevřeli jsme pro Vás 

 

SPOLUPRACUJEME

Ivanka Adamcová

 

www.statekslunecnice.cz

*

herec a dabér

Mario Kubec

www.mariokubec.cz

*

Mediální partneři:

Cesty k sobě      


NAPIŠTE NÁM

Pokud máte pro nás nějaká sdělení, či dotazy, náměty, doporučení, nebo chuť ke spolupráci - napište nám

Reklamní a dárkové předměty

Firemní dárkové předměty velmi pozitivně ovlivňují vnímání firmy jejími zákazníky ipartnery. Upevňují pozitivní vztahy, posilují důvěru. Zlaté pravidlo pří výběru reklamních předmětů je, že mají být použitelné a praktické.

Je vhodné vybírat reklamní adárkové předměty, které nejsou prvořadými nositeli našeho loga, ale takové, jejichž cílem je hlavně potěšit. Takový předmět pak bude používán asvoji reklamní funkci jistě naplní.

Naše nezisková organizace je schopna přizpůsobit své výrobky Vašim přáním.

Naši voňavou a zároveň i léčivou přírodní kosmetiku můžete věnovat svým zákazníkům jako pravidelné každoroční poděkování za jejich přízeň. Nebo můžete udělat radost svým zaměstnancům balíčkem „na míru“, kam si vyberete přesně to, co chcete.

Zajišťujeme i balicí servis, Vaše dárečky umíme krásně zabalit a dát jim tak punc výjimečnosti.

Ručně vyráběná přírodní mýdla

Díky ručnímu zpracování se nabízí mnoho možností pro vytvoření atraktivního a neobvyklého dárkového předmětu. Vyrábíme širokou škálu druhů mýdel. Tvar, barvu i vůni mýdla vybereme podle Vašeho přání. Mýdlo lze vyrobit s firemním logem nebo se zalitým drobným předmětem. Také obal přizpůsobíme Vašim požadavkům.

Mýdla se vyrábí podle originální receptury. Jsou vyrobena z kvalitních přírodních surovin. Neobsahují syntetické parfémy ani barvy. Krásně pění.

Díky zvolené vůni mají aromaterapeutické účinky.

Nezpůsobují podráždění kůže ani v případech ekzémů a dalších projevů kožních onemocnění. Naopak bývají v takových případech doporučovány ke zmírnění projevů ekzému, akné a alergií.

Mýdla mají všechny atesty Státního zdravotního ústavu, aby byla zaručena jejich bezpečnost pro zdraví z hlediska chemického složení, dermatologické snášenlivosti a přítomnosti mikroorganismů.

Naše reklamní mýdla umocní požitek z koupele a provoní každou koupelnu. Je to exkluzivní a netradiční voňavý dárkový předmět pro vaše klienty nebo zaměstnance, který má i své každodenní využití.

Svíčky

Také svíčky umíme vyrobit podle Vašeho přání. Svíčky nejrůznějších odstínů nabízíme v široké škále tvarů i vůní. Logo společnosti lze umístit jak přímo na svíčku, tak na obal. Nabízíme i luxusní vyřezávané svíčky.

Naše svíčky jsou vyrobeny z palmového vosku. Palmový vosk je 100% přírodní produkt, bez jakýchkoliv chemických přísad, neobsahuje ani petrolej, ani žádné ropné deriváty, jak je tomu u klasických parafínových svíček. Svíčky vyrobené z tohoto přírodního materiálu nečadí. Odlévají se ručně a jsou zdravotně nezávadné.

Námi vyrobené svíčky zpříjemní domácí atmosféru a provoní interiér. Může to být originální dárek pro Vaše klienty nebo zaměstnance.

Jaké výhody získáte, pokud si reklamní předměty necháte vyrobit u nás?

Ochrana životního prostředí

Naše výrobky jsou z přírodních materiálů nezávadných pro životní prostředí, necestují tisíce kilometrů, nemají za sebou náročnou přepravu, překládání, vněkterých případech i přebalování a skladování, nejsou tak značnou ekologickou zátěží jako výrobky dovážené ze zahraničí.

Podpora regionální produkce

Přírodní kosmetika i svíčky jsou vyráběny i baleny ručně v naší provozovně v Novém Městě nad Metují, dáváme práci lidem z regionu.

Podpora zdravotně postižených spoluobčanů

Tím, že si nakoupíte výrobky vyráběné v naší chráněné dílně, dáte práci konkrétním lidem se zdravotním postižením. Umožníte jim, aby se i dál mohli zapojit do normálního života. Tito lidé chtějí pracovat na rozdíl od mnoha jiných zdravých spoluobčanů, kterým stačí sociální dávky od státu. V naší dílně se mohou seberealizovat, zlepšit svoji finanční situaci a lépe se zapojit do společnosti, což je velmi důležité i pro jejich duševní pohodu. Zdravotně postižení lidé hledají uplatněné velmi složitě. V naší neziskové organizaci jsme připraveni zaměstnat i více spoluobčanů s handicapem.

Daňová úspora

Jsme nezisková organizace, která splňuje zákonem dané podmínky, a tak můžete Vaše reklamní předměty koupit v režimu náhradního plnění a splnit povinnost danou zákonem. Nákupem výrobků a služeb od naší chráněné dílny v režimu náhradního plnění můžete ušetřit peníze své společnosti.