RYCHLÝ KONTAKT

 Tel.: 731 499 942

  od 8:00 - 15:00 hod.

E-mail: info@pkpr.cz

NÁŠ E-SHOP:

Otevřeli jsme pro Vás 

 

SPOLUPRACUJEME

Ivanka Adamcová

 

www.statekslunecnice.cz

*

herec a dabér

Mario Kubec

www.mariokubec.cz

*

Mediální partneři:

Cesty k sobě      


NAPIŠTE NÁM

Pokud máte pro nás nějaká sdělení, či dotazy, náměty, doporučení, nebo chuť ke spolupráci - napište nám

Podpora statku SLUNEČNICE v Mnichově u Loun

S radostí Vám oznamujeme, že jsme se stali partnery

neziskové organizace Statku SLUNEČNICE z.u. v Mnichově u Loun,

Vývoj stavby statku SLUNEČNICE v letech 2011-2018

Celková hodnota finančních darů ke konci roku 2018 - kterou jsme od vás předali na dostavbu a provoz Statku SLUNEČNICE a to v plné výši - činí 2'942 647,- Kč.


Díky všem dárcům, zde vzniklo místo, kde mohou lidé najít cestu zpět ke svému zdraví a vnitřní harmonii.

Vzhledem ke specifickým potřebám některých osob, zde bylo vybudováno i bezbariérové prostředí s vyhovujícím sociálním zařízením, což nás velmi těší.

nezisková organizace Statek Slunečnice z.u. se nachází v malebném prostředí Českého středohoří přímo na úpatí čedičového masivu Oblík.

Na statku Slunečnice se organizují v tuto chvíli různá setkávání, která pomáhají mnoha lidem najít cestu v jejich náročných životech.

Jsou k dispozici pobyty, které jsou doprovázené osobními sezeními a besedami s mystičkou Ivou Adamcovou. Pořádají se zde různé workshopy, kurzy a akce zaměřené na návrat k přírodě, alternativní přístup ke zdraví člověka a jeho okolí, kurzy jógy, nordic walkingu, zdravého vaření a také se zde setkávají různé skupiny lidí zabývající se ochranou krajiny Českého Středohoří. Prostory jsou otevřené široké veřejnosti pro školení a kurzy a také pro rodiny s dětmi. Nabízí se tu i možnost se zapojit do poznávání života na statku díky přímému osobnímu kontaktu s našimi chovy drobného zvířectva, ovcemi a jejich ukázka pasení s honáckým psem, včelaření a práce v zahradách, polích a sadech. Tato činnost je i terapeutickou pro většinu našich návštěvníků a může jim pomoci jak po duševní stránce tak po fyzické.

Pod záštitou mystičky Ivy Adamcové, zde máte možnost využít poradnu a terapie vedoucí k nalezení spokojenosti a radosti v životě.

Budete vždy vítáni a Vaše radost bude i naší radostí.


CÍL BYL NAPNĚN!

Děkujeme všem, kteří se podíleli na uskutečnění naplnění tohoto projektu a dojeli s námi až do cíle :-)

Za vaši vydanou energii pohybem od 3.1.2017 do 17.1.2017 jsem dostali přidělené body, které nám nadace ČEZ proměnila na peníze v celkové hodnotě 76000,-Kč. Tato celková částka poputuje na potřebnou dostavbu centra SLUNEČNICE.

Nadační příspěvek bude použit na zkulturnění nádvoří duchovního centra statku Slunečnice. Za tento příspěvek bude vytvořena bezbariérová venkovní relaxační plocha ve tvaru slunečnice, která bude sloužit pro společná setkávání, rehabilitační cvičení, různé přínosné aktivity jako je tvořivá činnost a další aktivní využití příchozích. Můžete se těšit i na výsev trávy, nášlapy v trávě, bylinkové záhony a vše pro relaxační a aktivní odpočinek.

Děkujeme nadaci ČEZ za možnost zůčastnění se tohoto projektu a za následné obdržení nadačního příspěvku 76000,- Kč.

http://www.nadacecez.cz/cs/uvod.html
http://www.pomahejpohybem.cz

více informací naleznete přímo na stránkách neziskové organizace Statek Slunečnice z.u. a na jejich facebookových stránkách

http://statekslunecnice.cz/

https://www.facebook.com/slunecnicepodoblikem/

Uložit

Uložit

Uložit